Banner opalovací system Kariten 2018

Koncepce zdravého opalování Dr. GAYE je založena na biologické ochraně kůže vůči UVA a UVB záření. Melaninová bariéra pohlcuje a neutralizuje UV záření a odstraňuje volné radikály. Čím tmavší kůže, tím větší pohlcení, až 90 % u evropské populace a 98 % u černošské populace. KARITEN podporuje přirozený proces adaptace kůže na slunce a preventivně působí proti slunečním alergiím, předčasnému stárnutí kůže a snižuje riziko vzniku nádoru kůže.

Tisková zpráva – Praha, 16. května 2018

 

KaritenOil je přípravek, který urychluje a usnadňuje zhnědnutí kůže, podporuje adaptaci kůže na slunci a díky svému složení působí jako biologická ochrana kůže před nežádoucími účinky slunce. Je to koncentrát karotenoidů, rostlinných sterolů, vitamínů (E,D a A), terpenických látek a voskovin. Obsahuje shea olej, vitamín E, palmový a levandulový olej. Pomáhá především lidem, kteří trpí na ekzémy, jsou citliví na slunce, dětem a jedincům s chronickým onemocněním kostí nebo kloubů. Kůže je po používání tohoto oleje hebká a nádherně opálená, a to i při zkrácené délce pobytu na slunci. Není třeba tělo dlouho vystavovat přímému slunečnímu záření, kůže se opálí i ve stínu.

MUDr. GAYE doporučuje používat KaritenOil jako přípravu na letní sluneční záření již od května před každým pobytem na slunci. „Opatrnost je však na místě, zvláště při pobytu v teplých krajinách a v prvních třech dnech opalování, než si pokožka vytvoří barvivo a ochranný film. Mezi 11. a 16. hodinou není vhodné se vystavovat přímému slunečnímu záření. Chraňte se slunečníkem, ve stínu či lehkým dobře provětraným oblečením (nejlépe 100% bavlna, len nebo jejich směsi). Rozhodně ale zůstaňte venku a neschovávejte se. Užívejte si i nadále slunce a čerstvý vzduch. A nezapomínat na pitný režim,“ upozorňuje MUDr. GAYE.

Kariten Oil - olej na opalování

KaritenOil - olej na opalování

Olej na opalování KaritenOil je dostupný na e-shopu www.medinatur.cz, orientační cena cena za balení 200 ml je 569 Kč, za 100 ml 349 Kč.

Kariten Milk - mléko po opalování 200 ml

KaritenMilk - mléko po opalování

Mléko po opalování KaritenMilk je dostupné na e-shopu www.medinatur.cz, orientační cena za balení 200 ml je 209 Kč.